Niezapomniane przygody

Rejsy Morskie, Czarter Jachtów, Katamaranów, Szkolenia Żeglarskie

PO-HORYZONT - Tu Zaczyna się Twoja Przygoda

Niewiele jest w Polsce firm, które na rynku czarteru jachtów działają tak długo, jak oni. Na zaufanie Klientów pracują już od 23 lat. W ofercie Punt.pl znajda Państwo jedną z największych i najbardziej zróżnicowanych flot jachtów na wynajem. Klienci mają również możliwość żeglowania w najatrakcyjniejszych żeglarsko miejscach na całym świecie – od malowniczego wybrzeża Chorwacji, przez Czarnogórę, Grecję, Włochy, Turcję, Francję, Szwecję, Tajlandię, aż po kolorowe piaski Karaibów, czy rajskie wyspy na Seszelach.

Uważamy, że żeglowanie jest dla każdego.

Dlatego też umożliwiamy spędzenie niezapomnianych wakacji na jachcie, niezależnie od tego, czy posiadasz uprawnienia żeglarskie. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym żeglarzem, czy po raz pierwszy w życiu staniesz za kołem sterowym, znajdziemy dla Ciebie jacht idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Wynajmij jacht lub katamaran

Jeżeli masz doświadczenie w żeglowaniu i chcesz po prostu wynająć jacht, wybierz i zarezerwuj go, korzystając z naszej platformy rezerwacyjnej. Filtry, takie jak: lokalizacja, typ jachtu, armator, liczba koi, kabin czy łazienek, rok produkcji, wyposażenie jachtu, cena i wiele innych, pozwolą Ci zawęzić poszukiwania i szybko wybrać jacht, jakiego szukasz. Wszystkie elementy oferty są aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Dla Twojej wygody i pewności, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik cały proces rezerwacyjny czarteru jachtu jest w 100% nadzorowany przez naszych specjalistów w biurze w Warszawie. Umowę wynajmu jachtu wysyłamy na wskazany podczas rezerwacji adres e-mail. Na czas trwania rejsu otrzymasz dodatkowe numery alarmowe do armatora i do nas, czynne 24h na dobę.

Jesteś gotowy żeby rozpocząć żeglarską przygodę ? Jesli tak to zapraszamy na stronę www.punt.pl

Chciałbyś poznać więcej informacji? Napisz do nas!

Chcesz porozmawiać?

Telefon

+48 510 110 996

Adres

Wiatrakowa 72
77-400 Dzierzążenko

Add to cart