TU ZACZYNA SIĘ TWOJA PRZYGODA!

SKLEP HC ADVENTURE

To hasło idealnie oddaje ducha naszej misji, która nie polega tylko na sprzedaży produktów outdoorowych, ale jest czymś więcej czymś, co pomaga nam rano wstać wypić gorąca kawę i ruszyć przed siebie.
Naszym celem jest zbliżenie ludzi do natury oraz ich edukacja, aby bez szkody dla środowiska móc przeżyć przygodę życia nawet na swoim podwórku.
W naszej ofercie znajdą Państwo wybrane i sprawdzone przez nas produkty najlepszych renomowanych firm. Oferujemy również możliwość darmowego przetestowania każdego produktu na naszym polu campingowym.
Oferowany przez nas asortyment jest tylko półśrodkiem w osiągnięciu spokoju ducha oraz co najważniejsze poczucia spełnienia i zadowolenia z możliwości obcowania wśród natury.

20,000+

Produktów na sklepie

50,000+

Produktów sprzedanych

WYPOŻYCZALNIA

TRAVEL RENT

Sprzedaż niezawodnych produktów outdoorowych to ważny, ale nie jedyny element działalności naszej firmy. Oprócz tego, możliwy jest również wynajem profesjonalnego sprzętu turystyczno-sportowego. Usługa Travel Rent umożliwia wypożyczenie takiego wyposażenia jak:

– Deski SUP
– Rowery
– Namioty
– Hamaki
– Śpiwory
– Sprzęt wędkarski
– Zestawy naczyń turystycznych
– Akcesoria outdoorowe
– Kampery
– Przyczepy kempingowe
– Boxy dachowe
– Bagażniki rowerowe
– Auta terenowe 4×4
– Narty 
– Snowboard

o-nas-2

POLE CAMPINGOWE

HORIZON CAMP

Horizon Camp to nie tylko sklep, ale przede wszystkim pasja do podróżowania i poznawania nowych miejsc i ludzi. Dlatego też wszystkim miłośnikom przygód oferujemy darmowe pole kempingowe wraz z mnóstwem atrakcji. 

Oferta usług obejmuje:
– darmowy kemping
– możliwość przetestowania naszych produktów
– Organizacje imprez firmowych i tematycznych
– Wycieczki po regionie
– Degustacja regionalnych produktów: sery, wina, miody
– Organizacja noclegów
– Kursy survivalowe
– Kursy motorowodne 
– Szkolenia deski SUP
– Jazda konna
– Spływy kajakowe
– Paintball
– Off Road 4×4 
– Loty balonem
– Wędkarstwo
– Trekking
– Sporty wodne: skuter, narty, żaglówka
– Kemping 
– Morsowanie 
– Kulig 
– Szlaki turystyczne 

Współrzędne pola kempingowego: 53.394202, 17.016189 
Znajdziesz nas na stronie www.grupabiwakowa.pl

 

HIT THE ROAD

IMPREZY PLENEROWE

„Hit the Road” to kilka wspólnych dni zabawy i opowieści o niezapomnianych podróżach i przygodach. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję wszystkich podróżników, którzy chcieliby podzielić się z nami swoimi wspomnieniami i przeżytymi przygodami. Mamy nadzieje, że „Hit The Road” stanie się najlepszą impreza dla miłośników podróżowania. Jest to świetna forma wymiany doświadczeń oraz wspólnego planowania przeróżnych wypraw i nie tylko!

Termin kolejnej edycji to 2-4 czerwca 2023! Zapraszamy wszystkich serdecznie!

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA CARAVANINGU

USŁUGI

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze caravaningu. Oferujemy usługi takie jak montaż wyposażenia, remonty, renowację przyczep, serwis kamperów i przyczep kempingowych, a także transport. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług, aby zapewnić Państwu bezpieczną i komfortową podróż. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Add to cart